15 000 CZK
| 625 EUR
Lot 235
LABYRINT ŘÍŠE ROZUMU
1983
akvarel, papír
37 x 58 cm (v x š)
sign. vpravo dole: R83
Vyvolávací cena
Dosažená cena
35 000 CZK
| 1 458 EUR
| 1 458 EUR
Teodor Rotrekl byl český výtvarník a ilustrátor, věnující se především žánru sci-fi, ale i naučné literatuře pro děti. Ilustrace patří k několika barevným i černobílým dílům, která doprovázele sci-fi dílo Milana Baumana.