16 000 CZK
| 640 EUR
Lot 33
ODKLÁDACÍ EMPÍROVÝ STOLEK
Kolem 1815
Ořechové a polychromované dřevo, mramor, leštěná mosaz
74 cm (v), Průměr 45 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
23 000 CZK
| 920 EUR
| 920 EUR
Elegantní empírový stolek se lvími tlapami z tmavě polychromovaného dřeva vycházející od horní desky s pestrou mramorovou deskou rámovanou do mosazného okruží a šuplíkem. Trnož tvořena košíkem určeném na květinovou výzdobu. Restaurováno.