18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 32
EMPÍROVÉ ZRCADLO
Kolem 1820
Třešeň, černěná hruška, zlacené dřevo, zrcadlo, mosaz
183 x 68 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Ukázka empírové elegance jednoduchého tvaru se zlacenými prvky. Kombinaci třešňového dřeva s bohatou kresbou, a černěné hrušky lemuje zlacený vejcovec zakončený kulatými mosaznými ozdobami. Nad zrcadlem na černé desce zlacená řezba lva. Drobné poškození v pravém dolním rohu na zrcadle. Restaurováno.