28 000 CZK
| 1 120 EUR
Lot 121
LAMPA ART DECO
20. léta 20. století
poniklovaný bronz, mramor, umělá hmota
34 x 46 x 13 cm (v x š x h)
Signováno: Gauthier
Vyvolávací cena
Dosažená cena
50 000 CZK
| 2 000 EUR
| 2 000 EUR
Elegantní art decové lampičky na černém mramorovém soklu mají na svých vršcích kalíšky s pokličkami určené na vonné esence. Dynamická socha dívky v tanci uprostřed je z poniklovaného bronzu. Elektrifikováno. Výrobce, Jean Gauthier, patřil k předním výrobcům stylu francouzského art deca.