70 000 CZK
| 2 800 EUR
Lot 150
NÁRAMKOVÉ HODINKY JAEGER-LECOUTRE
50. léta 20. století
zlato, kůže, sklo
Průměr 3.5 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
70 000 CZK
| 2 800 EUR
| 2 800 EUR
Unikátní pánské náramkové hodinky, jedná se o značku Jaeger-LeCoulter, Vintage Memovox. Zlatý plášť je z 18 karátového zlata s anglickým puncem (London). Obsahují funkci budíku, který je patrný na černém ciferníku v podobě trojúhelníku. Ruční natahování. Nabízené mimořádně raritní náramkové hodinky vznikly během krátkého období partnerství mezi Vacheron Constantin a LeCoultre. Jejich ruční natahování má velice vysokou technickou kvalitu. Výborný stav.