18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 19
BAROKNÍ CESTOVNÍ BUDÍK
Kolem 1740
Zlacený bronz, černěné dřevo, mosaz, látka, sklo
27 x 17,5 x 12,5 cm (v x š x h)
Signováno: Andreas Hochenadl Wienn
Vyvolávací cena
Dosažená cena
22 000 CZK
| 880 EUR
| 880 EUR
Komorní barokní hodiny s budíkem v černé bedně se zlaceným bronzovým ornamentem a červenou látkou. Stříbrný ciferník, s barokním ornamentem po stranách a rytým ornamentem nad ním, s římskými a arabskými číslicemi. Signováno nad ciferníkem: Andreas Hochenadl Wienn. Stroj plně funkční, restaurováno.