30 000 CZK
| 1 200 EUR
Lot 25
VYŘEZÁVANÁ PRACHOVNICE
1. polovina 18. století
Roh kozorožce, kost, zlacená mosaz
31,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
240 000 CZK
| 9 600 EUR
| 9 600 EUR
Lovecká bohatě vyřezávaná prachovnice z rohu alpského kozorožce v montáži z mosazi zlacené v ohni, výroba Steinbeck - Salzburg. Roh je po obvodu zdoben detailní řezbou loveckých motivů a zvířat.