9 000 CZK
| 360 EUR
Lot 23
KLANĚNÍ TŘÍ KRÁLŮ
Konec 16. století
Černá křída, papír
23 x 35 cm (v x š)
Signováno inkoustem vlevo dole Carletto Calliari
Vyvolávací cena
Dosažená cena
26 000 CZK
| 1 040 EUR
| 1 040 EUR
Biblickou scénu zobrazuje ve stylu manýrismu italský malíř pocházející z Benátek, Carletto Caliari, který byl také synem slavného renesančního malíře Paola, známého pod jménem Veronese (1528–1588).