25 000 CZK
| 980 EUR
Lot 100
PAGANINI
46 x 35 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
31 000 CZK
| 1 216 EUR
| 1 216 EUR
Litografie, papír.
Sign. vlevo dole: Tichý 46.
Ref.: František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, Galerie a nakladatelství Vltavín, Praha 1995, str. 106.