140 000 CZK
| 5 600 EUR
Lot 20
PÁROVÉ HRACÍ STOLKY
70,5 x 60,5 x 34,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
200 000 CZK
| 8 000 EUR
| 8 000 EUR
Neoklasicistní párové hrací stolky z proslulé dílny pařížského ebenisty Martina Carlina. Elegantní stolky zdobené intarzií s rozvilinami mají horní desku lemovánu po obvodu mosazí a na mírně prohnutých nohou typické kování. Pod horní deskou stolu se nalézá vpředu vysouvací deska a po straně zásuvka. Restaurováno.