120 000 CZK
| 4 364 EUR
Lot 175
SNĚNÍ
62 x 45 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
120 000 CZK
| 4 364 EUR
| 4 364 EUR
Dílo je evidentně inspirováno surrealistickými díly Salvadora Dalího, s nimiž se nepochybně setkal na svých cestach po Španělsku. Stejně jako Dalí kombinuje dokonalou malbu a zvláštní snové imaginace. Iracionální rozměr umocňuje původní prořezávaný a zevnitř zlacený rám (vnější rozměry rámu: 86 x 68, 5 cm). Obraz pochází z pozůstalosti autora. Olej na kartonu, neznačeno.