70 000 CZK
| 2 545 EUR
Lot 77
STOLNÍ ZEMSKÝ GLOB
49 cm (v), Průměr 74 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
140 000 CZK
| 5 091 EUR
| 5 091 EUR
Stolní zemský globus od francouzského kartografa Roberta de Vaugonda. Kašírovaný papír na sádroklihovém korpusu, dřevěná montáž, černěný dub, stylizovaný květinový dekor malovaný zlatou barvou, mosazná osa, značeno a datováno na nápisové kartuši, restaurováno.