60 000 CZK
| 2 182 EUR
Lot 105
BRONZOVÝ AKT TANEČNICE
57 x 36 x 18 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
65 000 CZK
| 2 364 EUR
| 2 364 EUR
Svou akademicky stylovou čistotou i námětem aktu se plastika řadí k typickým autorovým pracím. Patinovaný bronz, vlasy tanečnice částečně zlaceny, serpentinový sokl, signováno na plintu: LUDW.DASIO.