85 000 CZK
| 3 091 EUR
Lot 40
STŘÍBRNÝ KORBEL
16 x 16,5 cm (v x š), Průměr 25 cm, 534 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
85 000 CZK
| 3 091 EUR
| 3 091 EUR
Korbel z pozlaceného stříbra, zdoben průběžným plastickým motivem tulipánů a karafiátů. Na víku modelovaná makovice. Značeno zespodu mistrovskou značkou Johanna Höflera JH a značkou Norimberka N.