10 000 CZK
| 364 EUR
Lot 173
ŠVEJK
20 x 17 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
17 000 CZK
| 618 EUR
| 618 EUR
Kolorovaná tušová kresba na papíře, signováno a datováno vpravo dole: Jos. Lada 53. Kresba pochází z památníku osobního přítele Josefa Lady, spisovatele Františka Rachlíka.