16 000 CZK
| 582 EUR
Lot 170
BEZ NÁZVU
24 x 40 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 764 EUR
| 764 EUR
Strukturální grafika na papíře, signováno a datováno dole uprostřed Vladimír Boudník 1964.