25 000 CZK
| 909 EUR
Lot 184
MOZART
34,5 x 30,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
35 000 CZK
| 1 273 EUR
| 1 273 EUR
Expresívní a hutná malba, dobře vystihující objem, je autorovým typickým znakem, který má své kořeny nejen v moderních směrech, ale také v barokních formách. Olej na plátně, signováno vpravo dole: Jan Bauch.