6 000 CZK
| 218 EUR
Lot 81
MINIATURA MLADÉ DÁMY SE ZLATÝMI ŠPERKY
12,5 x 10 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
9 000 CZK
| 327 EUR
| 327 EUR
Akvarel a kvaš na silnější destičce ze slonové kosti, měděný rámeček, kožené pouzdro zdobené slepotiskem. Nesignováno.