65 000 CZK
| 2 364 EUR
Ponuré krajiny zachycující přírodu v období přechodu mezi zimou a jarem, v poněkud pochmurných a tklivých tónech, jsou další typickou autorovou polohou. Olej na kartonu, signováno vpravo dole: Beneš.