60 000 CZK
| 2 182 EUR
Lot 92
PÁROVÉ PORCELÁNOVÉ VÁZY S DEKOREM EXOTICKÝCH ROSTLIN A PTÁKŮ
52 x 24 x 18 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
60 000 CZK
| 2 182 EUR
| 2 182 EUR
Porcelánové vázy s podglazurním dekorem exotických rostlin a ptáků. Značeno zespodu tlačenou značkou F&M, Fischers&Mieg. Jedna váza lepena, obě nesou známky mírného poškození.