10 000 CZK
| 364 EUR
Lot 180
TŘI TĚLESA
22,5 x 45,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 436 EUR
| 436 EUR
Litinový reliéf, značeno a datováno vpravo dole: KOZÁK 1968.