45 000 CZK
| 1 636 EUR
Lot 174
LOĎKA NA MOŘI
15,5 x 26 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
110 000 CZK
| 4 000 EUR
| 4 000 EUR
Kresba barevnými tužkami na papíře, signováno a datováno vpravo dole: Jan Zrzavý 66. Dílo pochází z pražské soukromé sbírky.