320 000 CZK
| 11 636 EUR
Přestože je dílo nesignováno, jedná se, dle posudku PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, o nespornou práci Augusta Bedřicha Piepenhagena, která vznikla podle malířových vzorníků. Konkrétním námětem pro nabízenou krajinu byla kompozice ze vzorníků, které byly vystaveny na výstavě August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi, NG, Praha 2009.
Olej na plátně, lepeno na lepence. Posudek - PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.