45 000 CZK
| 1 800 EUR
Lot 205
KAPESNÍ HODINKY
92.25 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
60 000 CZK
| 2 400 EUR
| 2 400 EUR
Pánské tříplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve.
Stroj č: 184864 Pouzdro č: 282890. Průměr: 50 mm.
Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, signované, zlatá cuveta.
Ciferník: smaltovaný s arabskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené píkové ručky.
Stroj: můstkový, zlacený, zlatá kompenzační setrvačka. Natahovací kola s vlčím ozubením.