70 000 CZK
| 2 800 EUR
Pánské dvouplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve.
Stroj č: 81454. Pouzdro č: 201132. Průměr: 50 mm.
Pouzdro: bílé zlato o ryzosti 750/1000, signované, zlatá cuveta.
Ciferník: smaltovaný s římskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené píkové ručky.
Stroj: můstkový, zlacený, zlatá kompenzační setrvačka. Natahovací kola s vlčím ozubením.