250 000 CZK
| 10 000 EUR
Lot 204
KAPESNÍ HODINKY
113.75 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
250 000 CZK
| 10 000 EUR
| 10 000 EUR
Pánské bicí tříplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve.
Stroj č: 156730. Pouzdro č: 501393. Průměr: 53 mm.
Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, s rytým monogramem AZ, signované, zlatá cuveta.
Ciferník: smaltovaný s arabskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené píkové ručky.
Stroj: můstkový se čtvrťovým bitím, rhodiovaný, zdobený ženevským brusem s lisovanými šatony a jemnou regulací chodu. Zlatá kompenzační setrvačka. Horní můstek krokového kola opatřen krycím kamenem. Natahovací kola s vlčím ozubením.