45 000 CZK
| 1 800 EUR
Lot 278
PÁROVÉ OBRAZY DRAGOUN A HULÁN S KONĚM
20 x 17 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Olej na plátně, nalepeno na lepence. Signováno a datováno vlevo a vpravo dole.