200 000 CZK
| 8 000 EUR
Lot 90
KOČÁROVÉ HODINY
Průměr 20.4 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
390 000 CZK
| 15 600 EUR
| 15 600 EUR
Pouzdro stříbrné s bronzovým zvonkem. Smaltovaný číselník, bohatě prořezávané zlacené ručky,
ručka pro datum ocelová, modřená, ve tvaru šípu. Stroj se šnekovým vyrovnávačem tahu pro chod,
mosazné zlacené plotny a zlacená kola, vřetenový krok, bohatě prořezávaný můstek. Hodinové
a čtvrťové bití dvěma paličkami do zvonku. Signované JACOB Á MOSCOU.
Průměr 112 mm