20 000 CZK
| 800 EUR
Váza z čirého skla zdobená rytým, částečně matovaným dekorem procházejících se postav se stylizovaným florálním dekorem. Značeno dole of.G.248.23.C. Nepoškozeno. Literatura: Sbírka Brohann, Berlín.