28 000 CZK
| 1 120 EUR
Lot 286
KOUPÁNÍ
43 x 34 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
28 000 CZK
| 1 120 EUR
| 1 120 EUR
Linoryt kolorovaný akvarelem na papíře. Signováno a datováno vpravo dole V. ŠPÁLA 20. Dílo pochází ze sbírky člena Čapkových pátečníků, Josefa Palivce. Na zadní straně přípis se jménem Jos. Palivec.