180 000 CZK
| 7 200 EUR
Olej a akvarel na kartonu. Signováno vpravo dole. Zezadu výstavní štítek z roku 1934, kdy bylo dílo prezentováno na autorově výstavě, pořádané Sdružením výtvarných umělců a přátel umění Myslbek v Praze.