12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 255
ZÁTIŠÍ SE SKLENICÍ A LAHVÍ
46 x 50,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Olej na plátně, nesignováno.