18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 287
FREGATY SCHWARZENBERG A REDETZKY U HELGOLANDU
19,5 x 26,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Akvarel na papíře, signováno vlevo dole – nečitelně PEAM, zezadu popsáno tužkou 9.5.1864.