380 000 CZK
| 15 200 EUR
Lot 193
ALEGORIE NÁHODY
55 x 88 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
850 000 CZK
| 34 000 EUR
| 34 000 EUR
Olej na dřevěné desce, parketováno, signováno vlevo dole, rozbor barev.