5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 288
BULHARSKÁ VESNICE
19 x 27 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
50 000 CZK
| 2 000 EUR
| 2 000 EUR
Kresba, kvaš na papíře, signováno a datováno vlevo dole.