110 000 CZK
| 4 000 EUR
Lot 186
V POVĚTŘÍ - EN EL VIENTO
180 x 160 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
110 000 CZK
| 4 000 EUR
| 4 000 EUR
Velkoformátový obraz, inspirovaný peruánskou džunglí, kde má autor svůj druhý domov. Dílo dosud nepublikováno. Olej na plátně. Signováno a datováno na zadní straně: Otto Placht 2014.