35 000 CZK
| 1 273 EUR
Lot 39
STŘÍBRNÁ DÓZA S VÍKEM
17 cm (v), Průměr 20 cm, 337 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
35 000 CZK
| 1 273 EUR
| 1 273 EUR
Dóza z pozlaceného stříbra, s průběžným plastickým motivem srdcí, na třech kulových nožkách, s víkem. Zespodu puncovní značky.