10 000 CZK
| 364 EUR
Lot 195
SKLENĚNÝ OBJEKT
27,5 x 21 x 20 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 509 EUR
| 509 EUR
Objekt je vytvořen pro autora typickou technikou leptání a pískování. Za své práce získal na světových výstavách řadu uznání a od odborné poroty Pařížského uměleckoprůmyslového salonu pak nejvyšší ocenění ve sklářské a keramické tvorbě. Pískované a leptané sklo. Signováno a datováno: KEPKA 79.