180 000 CZK
| 6 545 EUR
Lot 37
PORTRÉT MARCANTONIA COLONNY
72,5 x 61 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
200 000 CZK
| 7 273 EUR
| 7 273 EUR
Portrét mladého šlechtice Marcantonia Colonny, druhorozeného syna Lorenza Onofria a Marie Mancini v brokátovém domácím plášti, přibližně ve věku šestnácti let. Dílo pochází z římské sbírky kněžny Dory Colonny, jejíž inventarizaci v roce 1995 prováděl profesor Eduard A. Šafařík, jehož posudek přiložen. Olej na plátně. Neznačeno.