35 000 CZK
| 1 273 EUR
Lot 187
MÍSA
95 x 125 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
45 000 CZK
| 1 636 EUR
| 1 636 EUR
Obraz Mísa je zatím posledním dokončeným z kolekce nazvané Sbírka, kterou autorka věnovala sklu z 2. poloviny 20. století, jehož je sama sběratelkou. Dílo doposud nebylo publikováno ani vystaveno. Signováno a datováno vzadu: ANNE 2014.