6 000 CZK
| 218 EUR
Lot 82
MINIATURA MATKY S DÍTĚTEM A PSÍKEM
11 x 8 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
42 000 CZK
| 1 527 EUR
| 1 527 EUR
Akvarel a kvaš na slonové kosti, měděná montáž s očkem, fasetované lité sklo.Na zadní straně slonovinové destičky zoxidované stříbrné (Ag) plátky. Signováno vlevo uprostřed na patce sloupu.