55 000 CZK
| 2 000 EUR
Lot 63
HOLÍČSKÝ NÁSTOLEC S TRITONEM
28 x 28,5 x 20,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
200 000 CZK
| 7 273 EUR
| 7 273 EUR
Holíčská fajáns, malba ve výrazných barvách červené, modré a zelené, značeno zespodu podglazurní kobaltovou značkou velkého písmene H, lehce poškozeno, praskliny. Publikováno v: Balla Gabriella: HOLICS, TATA ĚS BUDA KERÁMIAMÜVÉSZETE a 18. században, str. 41.