110 000 CZK
| 4 000 EUR
Lot 141
CHALUPA SE SLUNEČNICEMI
46 x 31 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
130 000 CZK
| 4 727 EUR
| 4 727 EUR
Dílo svou datací spadá do Benkova studia v pražské malířské škole krajináře Aloise Kalvody. Svým námětem, ale především malířským pojetím a barevnou skladbou vykazuje jasný učitelův vliv. Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole: M.Benka 1912.