65 000 CZK
| 2 364 EUR
Lot 80
CESTOVNÍ ZLACENÉ HODINY
22 x 14 x 8 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
95 000 CZK
| 3 455 EUR
| 3 455 EUR
V ohni zlacený bronz, značeno zezadu na hodinovém stroji: J. Sudek in Prag. Čtvrťové bití. Původní kožené pouzdro.