18 000 CZK
| 655 EUR
Autor je znám především jako restaurátor, věnoval se ale, a stále věnuje i vlastní volné tvorbě. Studoval na Akademii výtvarných umění (1956-1962 ) u profesorů Vladimíra Sychry, Vlastimila Rady a nakonec u Bohumila Slánského. Nabízené dílo pochází ještě z dob studíí a nese typické znaky informelní malby. Kombinovaná technika na desce, dřevo. Signováno a datováno vzadu: Petr Bareš 1960.