12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 408
VÁZA Z ROSALÍNOVÉHO SKLA
30 x 15 x 7,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Rosalínové hutně zpracované, broušené a leštěné sklo. Signováno a datováno.