450 000 CZK
| 18 000 EUR
Lot 42
PÁROVÁ ZÁTIŠÍ
55 x 44 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
650 000 CZK
| 26 000 EUR
| 26 000 EUR
Párová květinová zátiší. Olej na plátně, rentoilováno, u jednoho díla nový blind rám. Obě signována vlevo dole.