750 000 CZK
| 30 000 EUR
Lot 130
LEŽÍCÍ ŽENSKÝ AKT
31 x 45 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
750 000 CZK
| 30 000 EUR
| 30 000 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole VLAHO BUKOVAC ZAGREB 1897. Publikováno in: Vera Kruzyc Uchytil: Vlaho Bukovac, život a dílo, Zagreb 2005.