8 000 CZK
| 320 EUR
Lot 285
LÉTO
19,5 x 22 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Kolorovaná litografie, signováno a datováno tužkou vpravo dole.