70 000 CZK
| 2 800 EUR
Pánské tříplášťové kapesní hodinky s chronografem, značeno Ulysse Nardin.
Stroj č: 11031. Pouzdro č: 11031. Průměr: 52 mm.
Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, s rytým monogramem AZ, signované, zlatá cuveta.
Ciferník: smaltovaný s římskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, ocelové modřené breguetovy ručky.
Stroj: můstkový, rhodiovaný. Zlatá kompenzační setrvačka.